Schildkröt Beachball set XL, vel. none

  • Schildkröt Beachball set XL, vel. none Frisbee
Cena produktu
199 Kč
Dostupnost
24.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Schildkröt Beachball set XL, vel. none Schildkröt

Plážový set obsahující 2 rakety z lakovaného dřeva s trendovým potiskem, černou plastovou rukojetí (délka 37,8 cm, šířka 23,5 cm, tloušťka 0,8 cm) a 2 míčky.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Schildkröt Beachball set XL, vel. none z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 199 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Schildkröt Beachball set XL, vel. none s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4000885701524.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Schildkröt Beachball set XL, vel. none

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Schildkröt Beachball set XL, vel. none na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Frisbee Schildkröt
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Ostatní sporty. nejlevnější Netradiční sporty. nejlevnější Frisbee.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Frisbee Schildkröt, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Schildkröt Beachball set XL, vel. none

Bazarové produkty Schildkröt většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Schildkröt Beachball set XL, vel. none je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: