Select Knee Support with hole, vel. S

  • Select Knee Support with hole, vel. S Fotbalové chrániče a bandáže
Cena produktu
549 Kč
Dostupnost
01.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Select Knee Support with hole, vel. S Select

Bandáž kolene, poskytuje teplo a podporu. Zvláště vhodné pro sportovce, kteří vyvíjejí přímý tlak na koleno, např. při rehabilitaci... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Select Knee Support with hole, vel. S z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 549 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Select Knee Support with hole, vel. S s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 5703543560158.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Select Knee Support with hole, vel. S

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Select Knee Support with hole, vel. S na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Fotbalové chrániče a bandáže Select
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Míčové sporty. nejlevnější Fotbal. nejlevnější Fotbalové chrániče a bandáže.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Fotbalové chrániče a bandáže Select, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Select Knee Support with hole, vel. S

Bazarové produkty Select většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Select Knee Support with hole, vel. S je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: