Selenia Racing 10W-60 1L

  • Selenia Racing 10W-60 1L RACING OILS
Cena produktu
299 Kč
Dostupnost
Je skladem 20.09.2020
Doprava
od 59 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Selenia Racing 10W-60 1L Selenia

SAE 10W-60, Fiat 9.55535-H3 Approval No F007.A00

Doporučení: Maserati, Alfa Romeo

Plně syntetický motorový olej pro všechny typy benzínových motorů, používaný pro motory sportovních a závodních vozidel. Selenia Racing byl vyroben FL Group za účelem použití pro sportovní vozidla, která vyrábí Alfa Romeo a Maserati, což nevylučuje jeho plnou použitelnost ve vozidlech sériové výroby. SELENIA RACING značně převyšuje kvalitativní normy stanovené největšími výrobci, proto se může používat ve všech benzínových motorech bez ohledu na značku a obsah.

... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Selenia Racing 10W-60 1L z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 299 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Selenia Racing 10W-60 1L s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8001238904773.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Selenia Racing 10W-60 1L

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Selenia Racing 10W-60 1L na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v RACING OILS Selenia
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější AKCE. nejlevnější AKCE 2017. nejlevnější AKCE BŘEZEN. nejlevnější Oleje a maziva. nejlevnější MOTOROVÉ OLEJE. nejlevnější DLE ZNAČKY. nejlevnější RACING OILS.

Podívejte se na bídku produktů RACING OILS Selenia, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy Selenia Racing 10W-60 1L

Bazarové produkty Selenia většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Selenia Racing 10W-60 1L je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: