Shell Helix Ultra ECT 5W-30 4L

 • Shell Helix Ultra ECT 5W-30 4L Porsche C30
Cena produktu
696 Kč
Dostupnost
Je skladem 20.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Shell Helix Ultra ECT 5W-30 4L Shell

UPOZORNĚNÍ! Olej nahrazen = Shell Helix Ultra ECT C2/C3 0W-30 = VW 504/507

Shell Helix Ultra ECT 5W-30 4L se již nevyrábí.

Plně syntetický, lehkobežný motorový olej pro benzínové a naftové motory osobních a lehkých užitkových vozidel. Motorový olej Shell Helix Ultra Extra (ECT) obsahuje speciální čistící aditiva, která zajišťují maximální čistotu motoru a odstraňují i dlouhodobě usazené škodlivé nečistoty a úsady.

 • Díky svému složení a viskozitní třídě zajišťuje dokonalé mazání motoru i za nejnáročnějších provozních podmínek.
 • Viskozitní vlastnosti motorového oleje Shell Helix Ultra Extra ECT umožňují snížení spotřeby paliva a současné zvýšení výkonu motoru.
 • Shell Helix Ultra Extra ECT je určen pro moderní benzinové a naftové motory osobních vozidel a lehkých užitkových vozidel, kde s možností používat motorový olej na prodloužený výměnný interval.
 • Shell Helix Ultra Extra ECT byl speciálně vyvinut pro moderní naftové motory osobních vozidel Mercedes Benz, VW a BMW vybavenými filtry pevných částic, ale je použitelný i ve starších motorech vyžadujících viskozitní třídu 5W-30.
 • Produkt vyhovuje specifikacím ACEA C3 (norma není uvedena na obalu), tudíž je použitelný ve vozech koncernu PSA, Renault a ostatních výrobcu vyžadujících tyto normy.

Shell Helix Ultra Extra ECT zaručuje:

 • rychlý náběh mazání i při studených startech motoru
 • snížení emisí výfukových plynů
 • snížení spotřeby paliva a zvýšení výkonu motoru
 • dlouhou životnost motoru a vynikající ochranu proti opotřebení
 • možnost prodloužených výměnných intervalů (až 30 000km nebo 2 roky)
 • široký rozsah použití
... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Shell Helix Ultra ECT 5W-30 4L z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 696 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Shell Helix Ultra ECT 5W-30 4L s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 5011987251045.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Shell Helix Ultra ECT 5W-30 4L

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Shell Helix Ultra ECT 5W-30 4L na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Porsche C30 Shell
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější AKCE. nejlevnější AKCE 2017. nejlevnější AKCE BŘEZEN. nejlevnější Oleje a maziva. nejlevnější MOTOROVÉ OLEJE. nejlevnější OSTATNÍ NORMY. nejlevnější Porsche C30.

Podívejte se na bídku produktů Porsche C30 Shell, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy Shell Helix Ultra ECT 5W-30 4L

Bazarové produkty Shell většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Shell Helix Ultra ECT 5W-30 4L je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: