Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30, 5 l

  • Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30, 5 l DLE NORMY API
Cena produktu
869 Kč
Dostupnost
Je skladem 28.02.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30, 5 l Shell

Specifikace: API SN, ACEA C3, MB229.51, 229.31, BMW LL-04, GM Dexos 2 - licence GB2CO710014, Chrysler MS-11106

Balení 4 + 1L

Plně syntetický motorový olej, pro jehož výrobu byla použita nejpokročilejší technologie Shell zajišťjící kompatibilitu se systémy na úpravu spalin. Pomáhu udržovat filtry pevných částic čisté a chránit je před usazováním popela, který způsobouje zablokování výfukového systému a tím snížení výkonu motoru. Může být použit v moedrních benzínových motorech, v dieselových motorech s filtry pevných částic a v plynových motorech.

... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30, 5 l z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 869 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30, 5 l s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30, 5 l

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30, 5 l na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v DLE NORMY API Shell
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější AKCE. nejlevnější AKCE 2017. nejlevnější AKCE BŘEZEN. nejlevnější Oleje a maziva. nejlevnější MOTOROVÉ OLEJE. nejlevnější DLE NORMY API.

Slevy Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30, 5 l

Bazarové produkty Shell většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30, 5 l je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: