Shell Helix Ultra Extra 5W-30 55L

  • Shell Helix Ultra Extra 5W-30 55L  Porsche C30
Cena produktu
7 999 Kč
Dostupnost
Je skladem 18.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Shell Helix Ultra Extra 5W-30 55L Shell

UPOZORNĚNÍ! Olej nahrazen = Shell Helix Ultra ECT C2/C3 0W-30 = VW 504/507

Shell Helix Ultra ECT 5W-30 5L se již nevyrábí


Shell Helix ULTRA EXTRA 5W-30 je plně syntetický, lehkobežný motorový olej pro benzínové a naftové motory osobních a lehkých užitkových vozidel. Motorový olej Shell Helix Ultra Extra obsahuje speciální cistící aditiva, která zajištují maximální cistotu motoru a odstranují i dlouhodobe usazené škodlivé necistoty a úsady.

Díky svému složení a viskozitní tríde zajištuje dokonalé mazání motoru i za nejnárocnejších provozních podmínek. Viskozitní vlastnosti motorového oleje Shell Helix Ultra Extra umožnují snížení spotreby paliva a soucasné zvýšení výkonu motoru.


Shell Helix Ultra Extra je urcen pro moderní benzinové a naftové motory osobních vozidel a lehkých užitkových vozidel, kde je možno používat motorový olej na prodloužený výmenný interval. Shell Helix Ultra Extra byl speciálne vyvinut pro moderní naftové motory osobních vozidel Mercedes Benz, VW a BMW vybavenými filtry pevných částic, ale je použitelný i ve starších motorech vyžadujících viskozitní trídu 5W-30. Produkt vyhovuje specifikacím ACEA C2/C3, tudíž je použitelný ve vozech koncernu PSA, Renault a ostatních výrobcu vyžadujících tyto normy.

Upozornení: Informace týkající se manipulace, skladování, bezpecnosti a ochrany zdraví pri práci jsou uvedeny v bezpecnostním listu produktu.

Shell Helix Ultra Extra zaručuje:

  • rychlý nábeh mazání i pri studených startech motoru
  • snížení emisí výfukových plynu
  • snížení spotreby paliva a zvýšení výkonu motoru
  • dlouhou životnost motoru a vynikající ochranu proti opotrebení
  • možnost prodloužených výmenných intervalu
  • široký rozsah použití

Specifikace:

ACEA: A3/B4/C2/C3

VW 504.00/507.00

BMW LongLife-04

MB 229.51

Chrysler MS-11106

PSA B71 2290

Porsche C30

splňuje požadavky Fiat 9.55535 S1

... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Shell Helix Ultra Extra 5W-30 55L z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 7 999 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Shell Helix Ultra Extra 5W-30 55L s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Shell Helix Ultra Extra 5W-30 55L

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Shell Helix Ultra Extra 5W-30 55L na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Porsche C30 Shell
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější AKCE. nejlevnější AKCE 2017. nejlevnější AKCE BŘEZEN. nejlevnější Oleje a maziva. nejlevnější MOTOROVÉ OLEJE. nejlevnější OSTATNÍ NORMY. nejlevnější Porsche C30.

Podívejte se na bídku produktů Porsche C30 Shell, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy Shell Helix Ultra Extra 5W-30 55L

Bazarové produkty Shell většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Shell Helix Ultra Extra 5W-30 55L je potřeba brát s rozvahou.

Podobné výrobky od stejného prodejce: