SHERON Antifreeze G48 1 lt (koncentrát)

  • SHERON Antifreeze G48 1 lt (koncentrát) Oblíbené produkty
Cena produktu
150 Kč
Dostupnost
Je skladem 21.09.2020
Doprava
od 59 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar SHERON Antifreeze G48 1 lt (koncentrát) Sheron

Řada - SHERON Antifreeze G48
3 lt balení po naředění vytvoří min. 6l výsledné směsi, což je dostačující množství pro chladicí systém většiny automobilů. Pro moderní auta s motory z hliníkových slitin. Chladicí kapalina má modrou (modrozelenou) barvu. Je vyráběna na etylenglykolové bázi. Obsahuje silikátovo-organická aditiva. Výměnná lhůta 2-3 roky. Pro dosažení správné funkčnosti chladicí kapaliny je nutné doržet ředící poměr s destilovanou vodou pro technické účely, který je uveden na etiketě. ... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte SHERON Antifreeze G48 1 lt (koncentrát) z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 150 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit SHERON Antifreeze G48 1 lt (koncentrát) s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8594007965100.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze SHERON Antifreeze G48 1 lt (koncentrát)

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí SHERON Antifreeze G48 1 lt (koncentrát) na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Oblíbené produkty Sheron
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější Oblíbené produkty.

Podívejte se na bídku produktů Oblíbené produkty Sheron, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy SHERON Antifreeze G48 1 lt (koncentrát)

Bazarové produkty Sheron většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží SHERON Antifreeze G48 1 lt (koncentrát) je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: