SHERON čistič motorů 500 ml NEW

  • SHERON čistič motorů 500 ml NEW  Technické čističe
Cena produktu
89 Kč
Dostupnost
Je skladem 18.09.2020
Doprava
od 59 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar SHERON čistič motorů 500 ml NEW Sheron

SHERON čistič motorů 500 ml NEW

Praktické balení s rozprašovačem = snadná aplikace. K čištění a odmašťování motorů automobilů, zejména od ropných nečistot (olej, palivo, asfalt, silniční nečistoty…) K dobrému odstranění je nutné usazeninu po nanesení přípravku mechanicky narušit (štětcem, houbičkou….). Přípravek lze použít na odstranění asfaltu a dehtu z karosérie a disků kol.


... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte SHERON čistič motorů 500 ml NEW z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 89 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit SHERON čistič motorů 500 ml NEW s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8594007965568.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze SHERON čistič motorů 500 ml NEW

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí SHERON čistič motorů 500 ml NEW na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Technické čističe Sheron
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější Vše pro auto. nejlevnější Auto-moto. nejlevnější Náplně a kapaliny. nejlevnější Auto-moto kapaliny. nejlevnější Technické čističe.

Podívejte se na bídku produktů Technické čističe Sheron, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy SHERON čistič motorů 500 ml NEW

Bazarové produkty Sheron většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží SHERON čistič motorů 500 ml NEW je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: