SHERON leštěnka černá 250 ml

  • SHERON leštěnka černá 250 ml  Leštidla
Cena produktu
119 Kč
Dostupnost
Je skladem 22.09.2020
Doprava
od 59 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar SHERON leštěnka černá 250 ml Sheron

SHERON leštěnka černá 250 ml

SHERON barevná leštěnka je barvou obohacený ochranný vosk. Čistí, leští, zdokonaluje a konzervuje všechny barevné i metalické laky. Barevné pigmenty překryjí drobné škrábance v laku či malé vrypy od kamínků. Barevné pigmenty překryjí drobné škrábance v laku či malé vrypy od kamínků. Vozidlo nejprve umyjte autošampónem nebo v myčce a vysušte karoserii. Leštěnku naneste na suchou látku nebo houbu a následně ji rovnoměrným tlakem a krouživými pohyby naneste na karoserii vozidla. Leštěnku po nanesení na povrch karoserie nechejte krátce vyschnout a následně ji měkkou (froté) utěrkou vyleštěte do vysokého lesku. Pro dlouhodobé ošetření laku (až po 6 měsíců) následně aplikujte SHERON tvrdý vosk.

... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte SHERON leštěnka černá 250 ml z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 119 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit SHERON leštěnka černá 250 ml s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8594007966008.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze SHERON leštěnka černá 250 ml

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí SHERON leštěnka černá 250 ml na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Leštidla Sheron
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější AKCE ŘÍJEN. nejlevnější Autokosmetika. nejlevnější Leštidla.

Podívejte se na bídku produktů Leštidla Sheron, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy SHERON leštěnka černá 250 ml

Bazarové produkty Sheron většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží SHERON leštěnka černá 250 ml je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: