SHERON Sada na leštění světlometů

  • SHERON Sada na leštění světlometů  Kosmetika, chemie a náplně
Cena produktu
369 Kč
Dostupnost
Je skladem 29.10.2020
Doprava
od 59 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar SHERON Sada na leštění světlometů Sheron

SHERON Sada na leštění světlometů

balení je určeno na oživení a ochranu povrchu předních a zadních světel osobního automobilu přibaleným karnaubským voskem povrch po renovaci ochráníte před povětrnostními vlivy a zvýšíte jeho UV stabilitu pro přeleštění světel před a po sezóně a odstranění povrchové oxidace k udržení bezchybného vzhledu světlometu po jeho renovaci potřebujete pouze běžnou či aku vrtačku

Obsah balení:

unášeč 75mm (suchý zip) - se stopkou, závit M14
molitanový leštící kotouč 85 mm (suchý zip)
leštící pasta 25g
přírodní vysoce kvalitní Brazilský karnaubský vosk - 15 ml (cca 60 aplikací)
jemný leštící aplikátor - 6 ks... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte SHERON Sada na leštění světlometů z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 369 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit SHERON Sada na leštění světlometů s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8594007990126.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze SHERON Sada na leštění světlometů

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí SHERON Sada na leštění světlometů na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Kosmetika, chemie a náplně Sheron
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější AKCE. nejlevnější AKCE 2017. nejlevnější AKCE SRPEN. nejlevnější Kosmetika, chemie a náplně.

Podívejte se na bídku produktů Kosmetika, chemie a náplně Sheron, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy SHERON Sada na leštění světlometů

Bazarové produkty Sheron většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží SHERON Sada na leštění světlometů je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: