SHERON sněhové řetězy 80

  • SHERON sněhové řetězy 80 Řetězy na sníh
Cena produktu
539 Kč
Dostupnost
Je skladem 23.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar SHERON sněhové řetězy 80 Sheron

SHERON sněhové řetězy 80"

Součástí balení sněhových řetězů je sada pro opravu přetrženého řetězu. V sortimentu DF je ucelená řada nejprodávanějších délek řetězů. Sněhové řetězy jsou balené v praktickém plastovém, znovu uzavíratelném kufříku. Síla oka řetězu je 3mm a délka 12mm, řetězy mají cerifikát TUV a obsahují atest 8SD. Návod k použití je umístěn uvnitř sněhových řetězů.

... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte SHERON sněhové řetězy 80 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 539 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit SHERON sněhové řetězy 80 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8594007997958.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze SHERON sněhové řetězy 80

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí SHERON sněhové řetězy 80 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Řetězy na sníh Sheron
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější Vše pro auto. nejlevnější Auto-moto. nejlevnější Náplně a kapaliny. nejlevnější Auto-moto kapaliny. nejlevnější Řetězy na sníh.

Podívejte se na bídku produktů Řetězy na sníh Sheron, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy SHERON sněhové řetězy 80

Bazarové produkty Sheron většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží SHERON sněhové řetězy 80 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: