SHERON startovací sprej 300 ml

  • SHERON startovací sprej 300 ml  Oblíbené produkty
Cena produktu
99 Kč
Dostupnost
Je skladem 23.09.2020
Doprava
od 59 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar SHERON startovací sprej 300 ml Sheron

SHERON startovací sprej 300 ml

Zajistí spolehlivé startování za studena, v chladu a vlhku, při mokrých zapalovacích svíčkách a slabém akumulátoru. Rychlý účinek u všech benzinových a dieselových motorů v osobních a nákladních automobilech, zahradních a stavebních strojích. Vstřikujte několik sekund do přívodu vzduchu (sání) vzduchového filtru. Poté nastartujte motor, příp. celý postup opakujte.

... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte SHERON startovací sprej 300 ml z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 99 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit SHERON startovací sprej 300 ml s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8594007965810.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze SHERON startovací sprej 300 ml

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí SHERON startovací sprej 300 ml na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Oblíbené produkty Sheron
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější Oblíbené produkty.

Podívejte se na bídku produktů Oblíbené produkty Sheron, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy SHERON startovací sprej 300 ml

Bazarové produkty Sheron většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží SHERON startovací sprej 300 ml je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: