SHERON Ubrousky na čalounění 24 ks

  • SHERON Ubrousky na čalounění 24 ks  Interiér
Cena produktu
49 Kč
Dostupnost
Je skladem 06.04.2020
Doprava
od 59 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar SHERON Ubrousky na čalounění 24 ks Sheron

SHERON Ubrousky na čalounění 24 ks

Kvalitní materiál (buničina, nebo netřepivý papír), parfemované (příjemné vůně), jejich používání je pro spotřebitele příjemné. Přesná a jednoduchá aplikace pouze na požadovaná místa (nerozptýlí se jako sprej). Snadno uzavíratelný obal, který zabraňuje vysychání. SHERON ubrousky na: palubní desku - ošetří a regeneruje vnitřní plasty, sklo - vyčistí skla, ruce - pro zašpiněné ruce, venkovní plasty - ošetří nárazníky, karoserie - pro vyčištění prahů auta atd. obsahuje včelí vosk, kůži - vyčištění, ošetření a regenerace kůže.

... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte SHERON Ubrousky na čalounění 24 ks z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 49 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit SHERON Ubrousky na čalounění 24 ks s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8594069811193.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze SHERON Ubrousky na čalounění 24 ks

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí SHERON Ubrousky na čalounění 24 ks na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Interiér Sheron
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější AKCE ŘÍJEN. nejlevnější Autokosmetika. nejlevnější Interiér.

Slevy SHERON Ubrousky na čalounění 24 ks

Bazarové produkty Sheron většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží SHERON Ubrousky na čalounění 24 ks je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: