Smoothie mixér SENCOR SBL 2206YL

  • Smoothie mixér SENCOR SBL 2206YL MIXÉRY, SMOOTHIE, ŠLEHAČE
Cena produktu
499 Kč
Dostupnost
Je skladem 26.05.2019
Doprava
od 85 Kč
Do obchodu » forks.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Smoothie mixér SENCOR SBL 2206YL SENCOR

Ideální pro přípravu nápojů z čerstvého ovoce a kondičních nápojů, mléčných koktejlů, míchaných nápojů, koktejlů, polévek, salsy, omáček, dětské výživyMíchací nádoba může být vyjmuta a použita jako cestovní nádobaVíčko s otvorem na pití zabraňuje náhodnému rozlitíSnadné čištění: Nádoba, víčko i nože mohou být bezpečně umývány v myčce na nádobíJedna vyjímatelná láhev o objemu 0,6 l a jedna o objemu 0,3 l slouží jako láhve na pitíLáhve odolné proti nárazu jsou vyrobeny z materiálu TRITAN, který neobsahuje BPAPulsní spínač zaručuje efektivní promícháníČtyři vysoce kvalitní snímatelné nože z nerezové oceli pokryté vrstvou titanu - Zabraňuje ztrátám enzymů a vitamínů - Omezuje oxidaci výživných koktejlůVynikající stabilita díky přísavkámIntegrovaný bezpečnostní mechanismus a neklouzavé patky zaručují maximální bezpečnost během použitíLáhve jsou vhodné pro držáky nápojů v automobilechPříkon: 300 W220 - 240 V, 50 - 60 Hz... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Smoothie mixér SENCOR SBL 2206YL z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od forks.cz nový kousek za cenu 499 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu forks.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Smoothie mixér SENCOR SBL 2206YL s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8590669193936.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Smoothie mixér SENCOR SBL 2206YL

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Smoothie mixér SENCOR SBL 2206YL na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v MIXÉRY, SMOOTHIE, ŠLEHAČE SENCOR
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Vaření a skladování. nejlevnější DOMÁCÍ SPOTŘEBIČE. nejlevnější MIXÉRY, SMOOTHIE, ŠLEHAČE.

Slevy Smoothie mixér SENCOR SBL 2206YL

Bazarové produkty SENCOR většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Smoothie mixér SENCOR SBL 2206YL je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: