Socket SD-F/SC Phoenix Contact SD-F/SC 2963352, 5 ks

  • Socket SD-F/SC Phoenix Contact SD-F/SC 2963352, 5 ks Příslušenství pro řadové svorky Phoenix Contact
Cena produktu
1 390 Kč
Dostupnost
Je skladem 22.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Conrad.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Socket SD-F/SC Phoenix Contact SD-F/SC 2963352, 5 ks Phoenix Contact

Control cabinet socket, for mounting on DIN rails and in the service interface, housing color: green, with screw connection, national version: France/Belgium, housing width 45 mm... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Socket SD-F/SC Phoenix Contact SD-F/SC 2963352, 5 ks z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Conrad.cz nový kousek za cenu 1 390 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Conrad.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Socket SD-F/SC Phoenix Contact SD-F/SC 2963352, 5 ks s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Socket SD-F/SC Phoenix Contact SD-F/SC 2963352, 5 ks

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Socket SD-F/SC Phoenix Contact SD-F/SC 2963352, 5 ks na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Příslušenství pro řadové svorky Phoenix Contact Phoenix Contact
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější PC technika a kancelář. nejlevnější Součástky. nejlevnější Automatizace. nejlevnější Systémové řídící jednotky (PLC). nejlevnější Phoenix Contact. nejlevnější Příslušenství pro řadové svorky Phoenix Contact.

O prodejci Conrad.cz

O prodejci

Conrad.cz je moderní internetový obchod s kvalitní elektronikou a elektrotechnikou. Conrad elektro není pozadu za konkurencí a svůj sortiment pravidelně doplňuje. Výhodou je také přehledný eshop. Podívejte se na bídku produktů Příslušenství pro řadové svorky Phoenix Contact Phoenix Contact, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Conrad.cz za výhodnou cenu.


Conrad.cz

Slevy Socket SD-F/SC Phoenix Contact SD-F/SC 2963352, 5 ks

Bazarové produkty Phoenix Contact většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Socket SD-F/SC Phoenix Contact SD-F/SC 2963352, 5 ks je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: