SONAX odstraňovač asfaltu 300 ml

  • SONAX odstraňovač asfaltu 300 ml  Technické čističe
Cena produktu
159 Kč
Dostupnost
Je skladem 22.09.2020
Doprava
od 59 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar SONAX odstraňovač asfaltu 300 ml SONAX

Řada - SONAX odstraňovač asfaltu
Praktický především v letním období, při častých opravách silnic. Odstraňuje zbytky asfaltu, dehtu, olejů, zbytků samolepek … 1. nastříkat rovnoměrně na čištěnou plochu 2. necháme chvíli působit 3. potom zbytky setřeme suchým ubrouskem nebo hadrem… ... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte SONAX odstraňovač asfaltu 300 ml z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 159 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit SONAX odstraňovač asfaltu 300 ml s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4064700334267.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze SONAX odstraňovač asfaltu 300 ml

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí SONAX odstraňovač asfaltu 300 ml na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Technické čističe SONAX
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější Vše pro auto. nejlevnější Auto-moto. nejlevnější Náplně a kapaliny. nejlevnější Auto-moto kapaliny. nejlevnější Technické čističe.

Podívejte se na bídku produktů Technické čističe SONAX, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy SONAX odstraňovač asfaltu 300 ml

Bazarové produkty SONAX většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží SONAX odstraňovač asfaltu 300 ml je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: