SONAX XTR čistič disků 500ml

  • SONAX XTR čistič disků 500ml Technické čističe
Cena produktu
464 Kč
Dostupnost
Je skladem 23.09.2020
Doprava
od 59 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar SONAX XTR čistič disků 500ml SONAX

Obsahuje speciální složku, po nanesení přípravku fialová barva signalizuje rovnoměrné rozpuštění nečistot. Čistí disky slitinových i ocelových kol. Odstraňuje i nečistoty, vznikající vlivem tření brzdového obložení, např. na prolisech poklic (tento prach nelze odstranit běžnými prostředky). Typy litráží: 500ml v krabičce = v balení je molitanový štětec pro snadnější odstranění usazenin, 750ml = akční balení 50% zdarma, výhodnější varianta pro spotřebitele, kteří jsou s výrobkem spokojení. Žádný čistič disků neodstraní asfaltové nečistoty. Na asfalt lze použít SONAX odstraňovač asfaltu, nebo SHERON Čistič motorů.Vysoká kvalita, výborná účinnost, jednoduchá aplikace výrobků, splňuje požadavky i nejnáročnějších zákazníků. Šetrná k životnímu prostředí. Barevné rozlišení na 4 řady: modrá - Xtreme NANO tech., zelená - interiér auta, červená - exteriér auta, žlutá - technické, aditiva, šedá - péče o kola.
... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte SONAX XTR čistič disků 500ml z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 464 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit SONAX XTR čistič disků 500ml s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4064700230408.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze SONAX XTR čistič disků 500ml

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí SONAX XTR čistič disků 500ml na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Technické čističe SONAX
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější Vše pro auto. nejlevnější Auto-moto. nejlevnější Náplně a kapaliny. nejlevnější Auto-moto kapaliny. nejlevnější Technické čističe.

Podívejte se na bídku produktů Technické čističe SONAX, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy SONAX XTR čistič disků 500ml

Bazarové produkty SONAX většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží SONAX XTR čistič disků 500ml je potřeba brát s rozvahou.

Podobné výrobky od stejného prodejce: