SONY MDR-7506 Profesionální sluchátka

  • SONY MDR-7506 Profesionální sluchátka Digitální kamery
Cena produktu
2 890 Kč
Dostupnost
Je skladem 25.11.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar SONY MDR-7506 Profesionální sluchátka Sony

Specifikace: Typ: Uzavřené Způsob přenosu signálu: Kabel Kabel: materiál/Délka/velikost konektoru: OFC / 3m typ jednolícý / Jack 3,5mm typ I pozlacený Velikost/materiál reproduktorů: 40mm / Neodym Frekvenční rozsah: 10 - 20 000Hz Impedance: 63 ohm Citlivost: 106 dB Max.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte SONY MDR-7506 Profesionální sluchátka z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 2 890 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit SONY MDR-7506 Profesionální sluchátka s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4901780289486.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze SONY MDR-7506 Profesionální sluchátka

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí SONY MDR-7506 Profesionální sluchátka na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Digitální kamery Sony
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější TV, video, audio. nejlevnější Digitální kamery.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Digitální kamery Sony, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy SONY MDR-7506 Profesionální sluchátka

Bazarové produkty Sony většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží SONY MDR-7506 Profesionální sluchátka je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: