SOS sada pro přežití 8dílů

 • SOS sada pro přežití 8dílů Doplňky pro přežití
Cena produktu
299 Kč
Dostupnost
Je skladem 20.01.2021
Doprava
od 59 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar SOS sada pro přežití 8dílů Compas

Sada plnící řadu funkcí, užitečných v krizových situacích.

SOS sadu lze využít jako záchranný nástroj, nebo jako doplněk pro Outdoor aktivity a Camping.

SOS sada je složena z řezné struny pro řezání dříví, kartového multifunkčního nástroje, multitool kleští s LED svítilnou, kompasu, bivakovací (izotermické) fólie, křesadla pro zapálení ohně a nakonec píšťalky. Vše je uloženo v ochranném, uzavíratelném pouzdře.

Krabička SOS sady má nízkou hmotnost 255 g a vnější rozměry 14x9x4 cm. Vnitřní prostor je opatřen pěnovou výplňí pro ochranu komponentů. Svými rozměry je sada vhodná pro nošení v menších kapsách, například u batohů Cattara ARMY. Lze ji uschovat i v sumkách, nebo v bočních kapsách u kapsáčových kalhot.

  Složení sady:

 • Ochranná krabička
 • Kompas
 • Píšťalka
 • Multifunkční karta
 • Multitool s LED svítilnou
 • Křesadlo
 • Bivakovací fólie
 • Řezací struna
... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte SOS sada pro přežití 8dílů z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 299 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit SOS sada pro přežití 8dílů s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8591686137293.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze SOS sada pro přežití 8dílů

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí SOS sada pro přežití 8dílů na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Doplňky pro přežití Compas
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější AKCE ŘÍJEN. nejlevnější Autokosmetika. nejlevnější Interiér. nejlevnější Cestovní doplňky. nejlevnější Doplňky pro přežití.

Podívejte se na bídku produktů Doplňky pro přežití Compas, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy SOS sada pro přežití 8dílů

Bazarové produkty Compas většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží SOS sada pro přežití 8dílů je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: