Stolar Postel 160 PALERMO

  • Stolar Postel 160 PALERMO Postele
Cena produktu
7 258 Kč
Dostupnost
21.03.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Daka.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Stolar Postel 160 PALERMO Stolar

Postel 160 PALERMO. Ložnicový systém PALERMO se vyrábí v bílé barvě jen skříň je doplněna o bílý lesk. Zrcadlo a skříň má v prosklené části antický prvek, který dává celému setu na atraktivnosti. Šatní skříň s posuvnými dveřmi má v ceně LED osvětlení v horní části. Nábytek je vyroben z kvalitních materiálů. Palermo nabízí komodu, šatní skříň, noční stolek, zrcadlo a v neposlední řadě postel 160.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Stolar Postel 160 PALERMO z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Daka.cz nový kousek za cenu 7 258 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Daka.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Stolar Postel 160 PALERMO s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Stolar Postel 160 PALERMO

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Stolar Postel 160 PALERMO na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Postele Stolar
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Moderní nábytek a předsíně. nejlevnější Dům a zahrada. nejlevnější Nábytek. nejlevnější Postele.

Slevy Stolar Postel 160 PALERMO

Bazarové produkty Stolar většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Stolar Postel 160 PALERMO je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: