Stolar Šatní skříň PALERMO

  • Stolar Šatní skříň PALERMO Šatní skříně
Cena produktu
14 756 Kč
Dostupnost
26.03.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Daka.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Stolar Šatní skříň PALERMO Stolar

Šatní skříň PALERMO. Ložnicový systém PALERMO se vyrábí v bílé barvě jen skříň je doplněna o bílý lesk. Zrcadlo a skříň má v prosklené části antický prvek, který dává celému setu na atraktivnosti. Šatní skříň s posuvnými dveřmi má v ceně LED osvětlení v horní části. Nábytek je vyroben z kvalitních materiálů. Palermo nabízí komodu, šatní skříň, noční stolek, zrcadlo a v neposlední řadě postel 160.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Stolar Šatní skříň PALERMO z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Daka.cz nový kousek za cenu 14 756 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Daka.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Stolar Šatní skříň PALERMO s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Stolar Šatní skříň PALERMO

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Stolar Šatní skříň PALERMO na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Šatní skříně Stolar
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Moderní nábytek a předsíně. nejlevnější Dům a zahrada. nejlevnější Nábytek. nejlevnější Šatní skříně.

Slevy Stolar Šatní skříň PALERMO

Bazarové produkty Stolar většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Stolar Šatní skříň PALERMO je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: