Stolar Šatní skříň VISTA 150

  • Stolar Šatní skříň VISTA 150 Šatní skříně
Cena produktu
7 593 Kč
Dostupnost
10.08.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Daka.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Stolar Šatní skříň VISTA 150 Stolar

Šatní skříň VISTA 150. Moderní ložnicový nábytek VISTA nabízí čtyři rozměry šatních skříní a jednu rohovou, poté komodu, noční stolek a v neposlední řadě postele ve třech šířích 140/150/160 cm. Vista nabízí barevné provedení ve třech barvách dub sonoma, černý mat a bílý mat, které jsou dekorované lištami MDF v barvě aluminium. Nábytek je vyroben z kvalitního lamina.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Stolar Šatní skříň VISTA 150 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Daka.cz nový kousek za cenu 7 593 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Daka.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Stolar Šatní skříň VISTA 150 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Stolar Šatní skříň VISTA 150

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Stolar Šatní skříň VISTA 150 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Šatní skříně Stolar
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Moderní nábytek a předsíně. nejlevnější Dům a zahrada. nejlevnější Nábytek. nejlevnější Šatní skříně.

Slevy Stolar Šatní skříň VISTA 150

Bazarové produkty Stolar většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Stolar Šatní skříň VISTA 150 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: