Stolmex Postel 180 SONEO 13

  • Stolmex Postel 180 SONEO 13 Postele
Cena produktu
7 043 Kč
Dostupnost
22.09.2019
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Daka.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Stolmex Postel 180 SONEO 13 Stolmex

Postel 180 SONEO 13. Systém SONEO je velice moderní a účelový nábytek. SONEO je vyroben z dřevotřískové desky horní a dolní 32 mm celé pojené ABS. Vyrábí se v 5 barevných provedeni. Z tohoto nábytku sestavíte obývací stěnu, ložnici nebo pracovnu. Systém je tvořen z 28 výrobků komod, postelí, stolů, skříňí, polic a vitrín. Nábytek je dodáván v demontu s návodem a kováním.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Stolmex Postel 180 SONEO 13 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Daka.cz nový kousek za cenu 7 043 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Daka.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Stolmex Postel 180 SONEO 13 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Stolmex Postel 180 SONEO 13

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Stolmex Postel 180 SONEO 13 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Postele Stolmex
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Moderní nábytek a předsíně. nejlevnější Dům a zahrada. nejlevnější Nábytek. nejlevnější Postele.

Slevy Stolmex Postel 180 SONEO 13

Bazarové produkty Stolmex většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Stolmex Postel 180 SONEO 13 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: