Stůl ZUIVER A-FRAMED 230x90 cm, bílá

  • Stůl ZUIVER A-FRAMED 230x90 cm, bílá Skladovky
Cena produktu
11 230 Kč
Dostupnost
Je skladem 31.05.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Stůl ZUIVER A-FRAMED 230x90 cm, bílá Zuiver

Bílý stůl z masivního borového dřeva, který se svým neutrálním designem hodí do každého interiéru. Vysoká masivní deska spolu s podnožím tvoří ideální kombinaci stability a funkčnosti. Stůl se hodí jako pracovní, ale zároveň je možné využít ho i jako jídelní.

Tip: Na utírání prachu u dřevěného nábytku doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Stůl ZUIVER A-FRAMED 230x90 cm, bílá z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od designovynabytek.cz nový kousek za cenu 11 230 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu designovynabytek.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Stůl ZUIVER A-FRAMED 230x90 cm, bílá s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8718548022003.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Stůl ZUIVER A-FRAMED 230x90 cm, bílá

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Stůl ZUIVER A-FRAMED 230x90 cm, bílá na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Skladovky Zuiver
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Designové vybavení interiéru. nejlevnější Skladovky.

Slevy Stůl ZUIVER A-FRAMED 230x90 cm, bílá

Bazarové produkty Zuiver většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Stůl ZUIVER A-FRAMED 230x90 cm, bílá je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: