SVISTRADE Mosazné víčko 3/8" 301 F UNIVERSAL

  • SVISTRADE Mosazné víčko 3/8
Cena produktu
49 Kč
Dostupnost
Je skladem 25.05.2020
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » SIKO.CZ

Podrobnosti a detail produktu

Bazar SVISTRADE Mosazné víčko 3/8" 301 F UNIVERSAL Multi

Mosazná záslepka k zaslepení otvoru na plastovém roháčku, který je součástí dodávky u bidetovacích sedátek COWAY. Roháček je z výroby připraven na připojení bidetovacího sedátka + na připojení dalšího výrobku, například nádržky u kombi WC. Pokud máte roháček pouze pro připojení bidetovacího sedátka, potřebujete tento otvor zaslepit.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte SVISTRADE Mosazné víčko 3/8" 301 F UNIVERSAL z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od SIKO.CZ nový kousek za cenu 49 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu SIKO.CZ můžete pohodlně a bezpečně zakoupit SVISTRADE Mosazné víčko 3/8" 301 F UNIVERSAL s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8592018472082.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze SVISTRADE Mosazné víčko 3/8" 301 F UNIVERSAL

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí SVISTRADE Mosazné víčko 3/8" 301 F UNIVERSAL na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Instalatérské potřeby Multi
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Zárubně a dveře. nejlevnější Stavebniny. nejlevnější Voda, plyn, topení. nejlevnější Instalatérské potřeby.

Slevy SVISTRADE Mosazné víčko 3/8" 301 F UNIVERSAL

Bazarové produkty Multi většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží SVISTRADE Mosazné víčko 3/8" 301 F UNIVERSAL je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: