Swix Blizzard běžkařská čepice černá, vel. none

  • Swix Blizzard běžkařská čepice černá, vel. none Kšiltovky
Cena produktu
499 Kč
Dostupnost
22.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Swix Blizzard běžkařská čepice černá, vel. none Swix

Blizzard je dvojitá, ohrnovací čepice, která je sice relativně silná, ale zároveň měkká a pohodlná. Skialpinistické logo Swix evokuje retro vzhled.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Swix Blizzard běžkařská čepice černá, vel. none z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 499 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Swix Blizzard běžkařská čepice černá, vel. none s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 7045952120157.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Swix Blizzard běžkařská čepice černá, vel. none

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Swix Blizzard běžkařská čepice černá, vel. none na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Kšiltovky Swix
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Oblečení a móda. nejlevnější Módní doplňky. nejlevnější Kšiltovky.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Kšiltovky Swix, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Swix Blizzard běžkařská čepice černá, vel. none

Bazarové produkty Swix většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Swix Blizzard běžkařská čepice černá, vel. none je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: