Swix Cross čepice černá, vel. S/ M

  • Swix Cross čepice černá, vel. S/ M Kšiltovky
Cena produktu
649 Kč
Dostupnost
20.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Swix Cross čepice černá, vel. S/ M Swix

Cross čepice působí více uvolněně, než na první pohled vypadá. Výhodou je okraj, který nijak nepřidává na objemnosti čepice, zachytává vzduch a příjemně hřeje.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Swix Cross čepice černá, vel. S/ M z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 649 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Swix Cross čepice černá, vel. S/ M s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 7045952120034.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Swix Cross čepice černá, vel. S/ M

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Swix Cross čepice černá, vel. S/ M na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Kšiltovky Swix
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Oblečení a móda. nejlevnější Módní doplňky. nejlevnější Kšiltovky.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Kšiltovky Swix, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Swix Cross čepice černá, vel. S/ M

Bazarové produkty Swix většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Swix Cross čepice černá, vel. S/ M je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: