Swix Cross čepice modrá, vel. M/ L

  • Swix Cross čepice modrá, vel. M/ L Kšiltovky
Cena produktu
649 Kč
Dostupnost
01.06.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Swix Cross čepice modrá, vel. M/ L Swix

Cross čepice působí více uvolněně, než na první pohled vypadá. Výhodou je okraj, který nijak nepřidává na objemnosti čepice, zachytává vzduch a příjemně hřeje.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Swix Cross čepice modrá, vel. M/ L z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 649 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Swix Cross čepice modrá, vel. M/ L s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 2051023884335.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Swix Cross čepice modrá, vel. M/ L

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Swix Cross čepice modrá, vel. M/ L na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Kšiltovky Swix
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Oblečení a móda. nejlevnější Módní doplňky. nejlevnější Kšiltovky.

Slevy Swix Cross čepice modrá, vel. M/ L

Bazarové produkty Swix většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Swix Cross čepice modrá, vel. M/ L je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: