Swix Race warm čepice černá, vel. 58

  • Swix Race warm čepice černá, vel. 58 Kšiltovky
Cena produktu
729 Kč
Dostupnost
23.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Swix Race warm čepice černá, vel. 58 Swix

Race Warm je teplá závodní čepice vhodná do relativně chladných dní. Silná česaná lykra posky¬tuje vynikající izolaci, přičemž nesnižuje dobré odvádění vlhkosti.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Swix Race warm čepice černá, vel. 58 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 729 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Swix Race warm čepice černá, vel. 58 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 7045952130057.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Swix Race warm čepice černá, vel. 58

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Swix Race warm čepice černá, vel. 58 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Kšiltovky Swix
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Oblečení a móda. nejlevnější Módní doplňky. nejlevnější Kšiltovky.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Kšiltovky Swix, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Swix Race warm čepice černá, vel. 58

Bazarové produkty Swix většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Swix Race warm čepice černá, vel. 58 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: