Teddies Tank převracecí plast 12cm na baterie v krabičce

  • Teddies Tank převracecí plast 12cm na baterie v krabičce Auta, letadla, lodě
Cena produktu
101 Kč
Dostupnost
Je skladem 24.08.2019
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Teddies Tank převracecí plast 12cm na baterie v krabičce Teddies

Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Tank převracecí plast 12cm na baterie v krabičcePokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Teddies Tank převracecí plast 12cm na baterie v krabičce z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od kokiskashop.cz nový kousek za cenu 101 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu kokiskashop.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Teddies Tank převracecí plast 12cm na baterie v krabičce s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8592190041014.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Teddies Tank převracecí plast 12cm na baterie v krabičce

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Teddies Tank převracecí plast 12cm na baterie v krabičce na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Auta, letadla, lodě Teddies
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Praktické bydlení a dětské zboží. nejlevnější Dětské zboží. nejlevnější Hračky. nejlevnější Auta, letadla, lodě.

Slevy Teddies Tank převracecí plast 12cm na baterie v krabičce

Bazarové produkty Teddies většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Teddies Tank převracecí plast 12cm na baterie v krabičce je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: