Teddies Traktor s vlekem plast 35cm na setrvačník v krabici

  • Teddies Traktor s vlekem plast 35cm na setrvačník v krabici Figurky a zvířátka
Cena produktu
162 Kč
Dostupnost
Je skladem 24.08.2019
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Teddies Traktor s vlekem plast 35cm na setrvačník v krabici Teddies

Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Traktor s vlekem plast 35cm na setrvačník v krabiciPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Teddies Traktor s vlekem plast 35cm na setrvačník v krabici z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od kokiskashop.cz nový kousek za cenu 162 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu kokiskashop.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Teddies Traktor s vlekem plast 35cm na setrvačník v krabici s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8592190122669.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Teddies Traktor s vlekem plast 35cm na setrvačník v krabici

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Teddies Traktor s vlekem plast 35cm na setrvačník v krabici na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Figurky a zvířátka Teddies
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Praktické bydlení a dětské zboží. nejlevnější Dětské zboží. nejlevnější Hračky. nejlevnější Figurky a zvířátka.

Slevy Teddies Traktor s vlekem plast 35cm na setrvačník v krabici

Bazarové produkty Teddies většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Teddies Traktor s vlekem plast 35cm na setrvačník v krabici je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: