Terinda Smash červená, vel. XL

  • Terinda Smash červená, vel. XL Fotbalové chrániče a bandáže
Cena produktu
399 Kč
Dostupnost
27.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Terinda Smash červená, vel. XL Terinda

Volejbalové chrániče Rucanor Smash chrání koleno při kontaktu se zemí a vzhledem k prodloužené výplni zabraňují oděru.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Terinda Smash červená, vel. XL z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 399 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Terinda Smash červená, vel. XL s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 3831075605473.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Terinda Smash červená, vel. XL

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Terinda Smash červená, vel. XL na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Fotbalové chrániče a bandáže Terinda
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Míčové sporty. nejlevnější Fotbal. nejlevnější Fotbalové chrániče a bandáže.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Fotbalové chrániče a bandáže Terinda, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Terinda Smash červená, vel. XL

Bazarové produkty Terinda většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Terinda Smash červená, vel. XL je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: