TERRONIC Basic Hobby 5 set 2 - trvalá světla

  • TERRONIC Basic Hobby 5 set 2 - trvalá světla Studiová světla
Cena produktu
8 990 Kč
Dostupnost
Je skladem 25.11.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar TERRONIC Basic Hobby 5 set 2 - trvalá světla Terronic

Terronic Basic Hobby 5 set 2 Set obsahuje 2x FY3431 – Basic Hobby-5, 5x35W žárovka 2x FY7313 – Stojan LS-10A, FOMEI 1x FY4287 – Octabox kit 120 cm BASIC 1x FY4278 – 60x90 softbox kit Terronic Objímka E27 Objímku můžete osadit klasickými žárovkami s různými barevnými teplotami a opět se dostat nejen k poměrně dostupnému druhu osvětlení, ale i variabilnímu a kreativnímu. Doporučujeme používat žárovky uvedené výše, popřípadě stejné, co se parametrů týče. Jiné typy doporučujeme používat pouze po konzultaci. Proč Basic Hobby 5 set 2 Světlo obsahuje 5 žárovek avšak svíťit můžete buď jen s jednou, dvěmi, třemi a nebo se všemi pěti. Máte tak možnost nasvítit scénu s trvalým světlem u kterého nevyužíváte pouze jeden výkon, ale využívat různé kombinace. Například také můžete použít pouze jednu žárovku k vymodelování scény a jakmile je vše připravené, zvýšit intenzitu a začít fotit, či natáčet. Set obsahuje dvě tyto světla a díky tomu můžete svítit z několika stran více intenzitami. Například při focení portrétu mít jedno světlo jako hlavní, s větší intenzitou a druhé jako doplňkové z boku, případně osazené i žárovkami s jinou barevnou teplotou. Díky neskutečné variabilitě tohoto trvalého světla může i začátečník vytvářet úžasné fotografie, či videa. Toto světlo si však nenajde uplatnění pouze u začátečníků, zalíbení v trvalém světle se softboxem, o kterém s později také zmíníme, našel zalíbení nejeden pokročilý umělec, protože světlo je právě nejdůležitější složka fotografie, nebo videa, a právě manipulace s ním nám umožňuje tvořit skvělá díla. Softbox je samozřejmě výhodou Samotný softbox je uvnitř opatřen odraznou plochou a působí jako reflektor. Takto použitý softbox Vám vytvoří tvrdé světlo velké ploše. V případě použití difůzních látek se světlo šíří rovnoměrněji a dojde k redukci stínů. Voštinový filtr zamezí šíření světla do stran a usměrní ho.  ... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte TERRONIC Basic Hobby 5 set 2 - trvalá světla z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 8 990 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit TERRONIC Basic Hobby 5 set 2 - trvalá světla s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze TERRONIC Basic Hobby 5 set 2 - trvalá světla

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí TERRONIC Basic Hobby 5 set 2 - trvalá světla na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Studiová světla Terronic
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Studiová fototechnika. nejlevnější Studiová světla.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Studiová světla Terronic, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy TERRONIC Basic Hobby 5 set 2 - trvalá světla

Bazarové produkty Terronic většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží TERRONIC Basic Hobby 5 set 2 - trvalá světla je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: