TETENAL Film cleaner spray 105198

  • TETENAL Film cleaner spray 105198 Ostatní fotochemie
Cena produktu
290 Kč
Dostupnost
Je skladem 16.01.2021
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar TETENAL Film cleaner spray 105198 Tetenal

Charakteristika  V tomto provedení dokáže vyčistit i silně znečistěné negativy (otisky prstů, zaschlé nečistoty apod.) Vhodný i pro novou impregnaci čistící utěrky po jejím vyprání. Stačí na suchou vypranou čistící utěrku křížově nastříkat dostatečné množství čistícího... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte TETENAL Film cleaner spray 105198 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 290 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit TETENAL Film cleaner spray 105198 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4000577051982.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze TETENAL Film cleaner spray 105198

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí TETENAL Film cleaner spray 105198 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Ostatní fotochemie Tetenal
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Fotokomora, materiály. nejlevnější Fotochemie. nejlevnější Ostatní fotochemie.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Ostatní fotochemie Tetenal, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy TETENAL Film cleaner spray 105198

Bazarové produkty Tetenal většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží TETENAL Film cleaner spray 105198 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: