TETENAL protectan spray 105193

  • TETENAL protectan spray 105193 Ostatní fotochemie
Cena produktu
260 Kč
Dostupnost
Je skladem 04.03.2021
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar TETENAL protectan spray 105193 Tetenal

Charakteristika Ze spraye vychází těžký plyn, který se na hladině usadí a vytvoří rovnoměrnou vrstvu (podobně se na hladině vody chová olej), která oddělí povrch vývojky od vzdušného kyslíku. Po každém naklonění láhve s vývojkou vytéká PROTECTAN stejně jako kapalina,... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte TETENAL protectan spray 105193 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 260 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit TETENAL protectan spray 105193 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4000577051937.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze TETENAL protectan spray 105193

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí TETENAL protectan spray 105193 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Ostatní fotochemie Tetenal
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Fotokomora, materiály. nejlevnější Fotochemie. nejlevnější Ostatní fotochemie.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Ostatní fotochemie Tetenal, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy TETENAL protectan spray 105193

Bazarové produkty Tetenal většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží TETENAL protectan spray 105193 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: