Thalinger Atech KY-213, vel. none

  • Thalinger Atech KY-213, vel. none Cyklistické příslušenství
Cena produktu
279 Kč
Dostupnost
19.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Thalinger Atech KY-213, vel. none Thalinger

Tento přístroj s 13 funkcemi je vhodný pro každého, kdo by chtěl využít svůj volný čas na něco víc, než příjemný výlet po okolí. Připojte jej k kolu a získáte informace o rychlosti, průměrné rychlosti, maximální rychlosti, vzdálenosti, počtu kilometrů, ce... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Thalinger Atech KY-213, vel. none z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 279 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Thalinger Atech KY-213, vel. none s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 2055002421962.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Thalinger Atech KY-213, vel. none

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Thalinger Atech KY-213, vel. none na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Cyklistické příslušenství Thalinger
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Cyklistika. nejlevnější Cyklistické příslušenství.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Cyklistické příslušenství Thalinger, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Thalinger Atech KY-213, vel. none

Bazarové produkty Thalinger většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Thalinger Atech KY-213, vel. none je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: