Thalinger MTB pedál hliníkový, vel. none

  • Thalinger MTB pedál hliníkový, vel. none Pedály
Cena produktu
349 Kč
Dostupnost
27.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Thalinger MTB pedál hliníkový, vel. none Thalinger

Hliníkový MTB pedál s odrazkami a závitem 9/16".... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Thalinger MTB pedál hliníkový, vel. none z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 349 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Thalinger MTB pedál hliníkový, vel. none s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 2051010950180.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Thalinger MTB pedál hliníkový, vel. none

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Thalinger MTB pedál hliníkový, vel. none na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Pedály Thalinger
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Cyklistika. nejlevnější Komponenty pro jízdní kola. nejlevnější Pohon. nejlevnější Pedály.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Pedály Thalinger, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Thalinger MTB pedál hliníkový, vel. none

Bazarové produkty Thalinger většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Thalinger MTB pedál hliníkový, vel. none je potřeba brát s rozvahou.

Podobné výrobky od stejného prodejce: