Thalinger Smart 7 Lux Super světlo na kolo, vel. none

  • Thalinger Smart 7 Lux Super světlo na kolo, vel. none Cyklosvítilny
Cena produktu
399 Kč
Dostupnost
24.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Thalinger Smart 7 Lux Super světlo na kolo, vel. none Thalinger

Velmi tenký design tohoto světla je ideální pro silniční kola a pro cyklisty s omezeným prostorem na řídítkách. Světlo lze připevnit na řídítka velice snadno a rychle, díky intuitivnímu připevnění, které nevyžaduje žádné nástroje.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Thalinger Smart 7 Lux Super světlo na kolo, vel. none z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 399 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Thalinger Smart 7 Lux Super světlo na kolo, vel. none s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 2051018072563.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Thalinger Smart 7 Lux Super světlo na kolo, vel. none

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Thalinger Smart 7 Lux Super světlo na kolo, vel. none na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Cyklosvítilny Thalinger
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Cyklistika. nejlevnější Cyklosvítilny.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Cyklosvítilny Thalinger, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Thalinger Smart 7 Lux Super světlo na kolo, vel. none

Bazarové produkty Thalinger většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Thalinger Smart 7 Lux Super světlo na kolo, vel. none je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: