Trojnožka skládací 86cm

  • Trojnožka skládací 86cm Vařiče a příslušenství
Cena produktu
499 Kč
Dostupnost
Je skladem 09.08.2020
Doprava
od 59 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Trojnožka skládací 86cm Compas

Praktický skládací tripod je výtečným doplňkem pro plynový vařič, ale i ohniště.

Zhotovený je třemi skládacími nohami z odolného hliníku a hákem zavěšeným na řetězu s celkovou výškou 80 cm po sestavení. Ve složeném stavu má zařízení hmotnost 460g a rozměry 34 x 7 x 3,5 cm, nezabírá tedy mnoho místa a je tak možné, mít ho s sebou kdekoliv na čundru.

Hák poslouží jako výtečný pomocník pro zavěšení kotlíků a konvic nad oheň.

... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Trojnožka skládací 86cm z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 499 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Trojnožka skládací 86cm s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8591686136302.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Trojnožka skládací 86cm

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Trojnožka skládací 86cm na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Vařiče a příslušenství Compas
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější Camping, outdoor. nejlevnější Campingová výbava. nejlevnější Vařiče a příslušenství.

Podívejte se na bídku produktů Vařiče a příslušenství Compas, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy Trojnožka skládací 86cm

Bazarové produkty Compas většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Trojnožka skládací 86cm je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: