Univerzální filtr - Carbon Fiber Top RP-4600

  • Univerzální filtr - Carbon Fiber Top RP-4600 Vzduchové filtry pro automobily
Cena produktu
4 391 Kč
Dostupnost
28.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Univerzální filtr - Carbon Fiber Top RP-4600 K&N

6"FLG, 7-1/2"B, 4-1/2"T, 4"H... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Univerzální filtr - Carbon Fiber Top RP-4600 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 4 391 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Univerzální filtr - Carbon Fiber Top RP-4600 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Univerzální filtr - Carbon Fiber Top RP-4600

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Univerzální filtr - Carbon Fiber Top RP-4600 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Vzduchové filtry pro automobily K&N
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější AKCE. nejlevnější AKCE 2016. nejlevnější AKCE PROSINEC. nejlevnější Autodíly. nejlevnější Vzduchové filtry pro automobily.

Podívejte se na bídku produktů Vzduchové filtry pro automobily K&N, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy Univerzální filtr - Carbon Fiber Top RP-4600

Bazarové produkty K&N většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Univerzální filtr - Carbon Fiber Top RP-4600 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: