Univerzální filtr RG-1001RD

  • Univerzální filtr RG-1001RD Vzduchové filtry pro automobily
Cena produktu
1 197 Kč
Dostupnost
22.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Univerzální filtr RG-1001RD K&N

6" OD B X 5"H W/4", 3-1/2", 3"DIA FLG W/INVERTED FILTER TOP... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Univerzální filtr RG-1001RD z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 1 197 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Univerzální filtr RG-1001RD s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Univerzální filtr RG-1001RD

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Univerzální filtr RG-1001RD na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Vzduchové filtry pro automobily K&N
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější AKCE. nejlevnější AKCE 2016. nejlevnější AKCE PROSINEC. nejlevnější Autodíly. nejlevnější Vzduchové filtry pro automobily.

Podívejte se na bídku produktů Vzduchové filtry pro automobily K&N, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy Univerzální filtr RG-1001RD

Bazarové produkty K&N většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Univerzální filtr RG-1001RD je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: