Univerzální filtr RU-4960XD

  • Univerzální filtr RU-4960XD Vzduchové filtry pro automobily
Cena produktu
1 859 Kč
Dostupnost
28.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Univerzální filtr RU-4960XD K&N

2-3/4"FLG, 6"B, 5"T, 5-1/2"H, EXTREME DUTY... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Univerzální filtr RU-4960XD z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 1 859 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Univerzální filtr RU-4960XD s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Univerzální filtr RU-4960XD

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Univerzální filtr RU-4960XD na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Vzduchové filtry pro automobily K&N
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější AKCE. nejlevnější AKCE 2016. nejlevnější AKCE PROSINEC. nejlevnější Autodíly. nejlevnější Vzduchové filtry pro automobily.

Podívejte se na bídku produktů Vzduchové filtry pro automobily K&N, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy Univerzální filtr RU-4960XD

Bazarové produkty K&N většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Univerzální filtr RU-4960XD je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: