VIF super benzin aditiv 500ml

  • VIF super benzin aditiv 500ml AKCE
Cena produktu
189 Kč
Dostupnost
Je skladem 21.09.2020
Doprava
od 59 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar VIF super benzin aditiv 500ml VIF

Účinná multifunkční přísada do všech druhů benzinu, která obsahuje mazivostní přísadu snižující spotřebu paliva v průměru o 5-7%. Zejména účinný pro motory s přímým vstřikováním FSI, TSI, GDI, IDSI.

Přípravek je určený pro moderní motory s přímým vstřikováním paliva, ale i pro starší karburátorové motory. Obsahuje složky zesilující rozpouštění úsad zajišťující postupné vyčištění karburátoru a sacích ventilů u starších motorových vozidel. Přípravek poskytuje dokonalou ochranu celého systému proti korozi, udržuje maximální výkon motoru a neškodí katalyzátoru ani l sondě. Je kompatibilní s běžnými motorovými oleji, různými druhy benzinu a jinými obvyklými aditivy. Nemá negativní vliv na míru opotřebení žádného dílu benzinového motoru, ani negativně neovlivňuje žádné parametry v průběhu jeho provozu.

Dávkování:

Do nádrže vozidla nejdříve nalijte přípravek v poměru 1:1000, a poté natankujte potřebné množství benzinu. Tím dojde k rovnoměrnému promíchání přípravku. Při silnějším dávkování se zvýší účinnost při odstraňování úsad ve starších karburátorových motorech.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte VIF super benzin aditiv 500ml z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 189 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit VIF super benzin aditiv 500ml s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8594024180128.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze VIF super benzin aditiv 500ml

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí VIF super benzin aditiv 500ml na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v AKCE VIF
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější AKCE.

Podívejte se na bídku produktů AKCE VIF, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy VIF super benzin aditiv 500ml

Bazarové produkty VIF většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží VIF super benzin aditiv 500ml je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: