Voděodolná kódová klávesnice se čtečkou karet iDK-9206, 12 V/DC

  • Voděodolná kódová klávesnice se čtečkou karet iDK-9206, 12 V/DC Kódové zámky
Cena produktu
2 190 Kč
Dostupnost
Je skladem 11.07.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Conrad.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Voděodolná kódová klávesnice se čtečkou karet iDK-9206, 12 V/DC

Tento přístupový systém spojuje dvě funkce: Umožňuje otevření dveří zadáním číselné kombinace na klávesnici a je vybaven čtečkou karet. Kódový zámek má dva výstupy a na každém z nich lze uložit až 500 různých uživatelů. Na první výstup můžete uložit buď 500 přístupových kódů nebo načíst 500 přístupových karet a k nim příslušící číselné kódy. Na druhý výstup lze pak naprogramovat dalších 500 přístupových kódů.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Voděodolná kódová klávesnice se čtečkou karet iDK-9206, 12 V/DC z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Conrad.cz nový kousek za cenu 2 190 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Conrad.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Voděodolná kódová klávesnice se čtečkou karet iDK-9206, 12 V/DC s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Voděodolná kódová klávesnice se čtečkou karet iDK-9206, 12 V/DC

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Voděodolná kódová klávesnice se čtečkou karet iDK-9206, 12 V/DC na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Kódové zámky
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější PC technika a kancelář. nejlevnější Dům & zahrada. nejlevnější Zabezpečovací technika. nejlevnější Zabezpečení dveří, oken a vrat. nejlevnější Kódové zámky.

Slevy Voděodolná kódová klávesnice se čtečkou karet iDK-9206, 12 V/DC

Bazarové produkty většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Voděodolná kódová klávesnice se čtečkou karet iDK-9206, 12 V/DC je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: