X Fact Quantum 29, vel. 51

  • X Fact Quantum 29, vel. 51 Elektrokola
Cena produktu
41 999 Kč
Dostupnost
24.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar X Fact Quantum 29, vel. 51 X Fact

Špičkově vybavené horské elektrokolo s 500W baterií Performance Line Akku, nabízí příjemný zážitek z jízdy i v náročném terénu.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte X Fact Quantum 29, vel. 51 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 41 999 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit X Fact Quantum 29, vel. 51 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 2051023310933.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze X Fact Quantum 29, vel. 51

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí X Fact Quantum 29, vel. 51 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Elektrokola X Fact
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Cyklistika. nejlevnější Elektrokola.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Elektrokola X Fact, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy X Fact Quantum 29, vel. 51

Bazarové produkty X Fact většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží X Fact Quantum 29, vel. 51 je potřeba brát s rozvahou.


Další oblíbené mezi uživateli
Bazar Elektrokola

Podobné výrobky od stejného prodejce: