Zámek volantu TITAN

  • Zámek volantu TITAN Zabezpečení vozidla
Cena produktu
869 Kč
Dostupnost
Je skladem 19.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Zámek volantu TITAN Compas

Prémiový zámek volantu TITAN opatřený zamykáním Safety++.

Zámek je tvořen robustní extra pevnou, kovovou konstrukcí, opatřenou pěnovým potahem pro pohodlnou manipulaci. Inovativní řešení zámku zajišťuje snadnou obsluhu a zabezpečuje možnost použití na různá provedení volantů.

Zakončení čelistmi s osvědčeným zamykáním. K zámku jsou přiloženy dva bezpečnostní klíče Safety++. Klíče Safety++ se vyznačují tvarem profilu do ?S? a vynikají vysokou odolností proti zlodějům.

Technická data
typ klíče Safety++
počet klíčů 2x
nastavitelné čelisti ano
pro volanty vnitřní průměr 31,5 - 37 cm
pro průřez volantu do 46mm
délka odemknutého zámku 64-69 cm
materiál tvrdý kov
... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Zámek volantu TITAN z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 869 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Zámek volantu TITAN s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8591686013207.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Zámek volantu TITAN

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Zámek volantu TITAN na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Zabezpečení vozidla Compas
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější AKCE ŘÍJEN. nejlevnější Autokosmetika. nejlevnější Interiér. nejlevnější Zabezpečení vozidla.

Podívejte se na bídku produktů Zabezpečení vozidla Compas, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy Zámek volantu TITAN

Bazarové produkty Compas většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Zámek volantu TITAN je potřeba brát s rozvahou.

Podobné výrobky od stejného prodejce: