Zapf Creation Baby born® First Love s písničkou

  • Zapf Creation Baby born® First Love s písničkou Pro holky
Cena produktu
649 Kč
Dostupnost
Je skladem 23.08.2019
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » bambule.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Zapf Creation Baby born® First Love s písničkou Zapf Creation

BABY born First Love s písničkou zpívá roztomilou písničku pro nejmenší. Stisknete-li panence obě ruce najednou, začne zpívat příjemnou ukolébavku. Ukolébavka začne rovněž hrát, stisknete-li srdíčko na bříšku panenky. BABY born First Love s písničkou je oblečena do fialkových dupaček s kapucou. Celé tělíčko a dokonce i zadní část hlavičky jsou krásně měkké a mazlivé: ideální pro hodiny a hodiny mazlení. • Originální panenka BABY born Frist Love • Na hraní, mazlení, usínání a jako první panenka pro „hru na maminku“ • Tělíčko panenky, končetiny a zadní část hlavičky jsou ušity ze sametové látky s měkkou výplní.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Zapf Creation Baby born® First Love s písničkou z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od bambule.cz nový kousek za cenu 649 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu bambule.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Zapf Creation Baby born® First Love s písničkou s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4001167822517.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Zapf Creation Baby born® First Love s písničkou

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Zapf Creation Baby born® First Love s písničkou na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Pro holky Zapf Creation
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Hračky. nejlevnější Dětské zboží. nejlevnější Hračky. nejlevnější Pro holky.

Slevy Zapf Creation Baby born® First Love s písničkou

Bazarové produkty Zapf Creation většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Zapf Creation Baby born® First Love s písničkou je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: