ZEISS Classic 25 mm f/2 Distagon T* ZE pro Canon

  • ZEISS Classic 25 mm f/2 Distagon T* ZE pro Canon Objektivy
Cena produktu
39 790 Kč
Dostupnost
Je skladem 01.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar ZEISS Classic 25 mm f/2 Distagon T* ZE pro Canon Zeiss

Stránky produktu (EN) Produktový katalog (EN) Produktový list Optická konstrukce Distagon Stejně jako v případě Biogonu i Distagon zabírá široký zorný úhel. Ostatně ono GON na konci názvu (odvozené od slova gonia) znamená úhel, tedy v případě objektivů, široký zorný... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte ZEISS Classic 25 mm f/2 Distagon T* ZE pro Canon z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 39 790 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit ZEISS Classic 25 mm f/2 Distagon T* ZE pro Canon s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4047865800211.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze ZEISS Classic 25 mm f/2 Distagon T* ZE pro Canon

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí ZEISS Classic 25 mm f/2 Distagon T* ZE pro Canon na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Objektivy Zeiss
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Objektivy.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Objektivy Zeiss, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy ZEISS Classic 25 mm f/2 Distagon T* ZE pro Canon

Bazarové produkty Zeiss většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží ZEISS Classic 25 mm f/2 Distagon T* ZE pro Canon je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: