ZEISS Classic 25 mm f/2 Distagon T* ZF.2 pro Nikon

  • ZEISS Classic 25 mm f/2 Distagon T* ZF.2 pro Nikon Objektivy
Cena produktu
39 790 Kč
Dostupnost
Je skladem 30.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar ZEISS Classic 25 mm f/2 Distagon T* ZF.2 pro Nikon Zeiss

Speciální vlastnost Objektivy ZF.2 jsou vybaveny elektronickým procesorem (CPU), který zaručuje podporu všech režimů jako je priorita času, priorita clony, plný manuál a další programové režimy. Fotografové si tak mohou nastavit parametry v menu fotoaparátu. Mezi objektivem a fotoaparátem... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte ZEISS Classic 25 mm f/2 Distagon T* ZF.2 pro Nikon z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 39 790 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit ZEISS Classic 25 mm f/2 Distagon T* ZF.2 pro Nikon s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4047865400381.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze ZEISS Classic 25 mm f/2 Distagon T* ZF.2 pro Nikon

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí ZEISS Classic 25 mm f/2 Distagon T* ZF.2 pro Nikon na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Objektivy Zeiss
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Objektivy.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Objektivy Zeiss, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy ZEISS Classic 25 mm f/2 Distagon T* ZF.2 pro Nikon

Bazarové produkty Zeiss většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží ZEISS Classic 25 mm f/2 Distagon T* ZF.2 pro Nikon je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: