ZEISS Classic 85 mm f/1,4 Planar T* ZF.2 pro Nikon

  • ZEISS Classic 85 mm f/1,4 Planar T* ZF.2 pro Nikon Objektivy
Cena produktu
31 490 Kč
Dostupnost
Je skladem 28.02.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar ZEISS Classic 85 mm f/1,4 Planar T* ZF.2 pro Nikon Zeiss

Speciální vlastnosti CPU - objektiv je opatřen výkonným mikroprocesorem, který prostřednictvím CPU kontaktů, předává tělu informace o vzdálenosti zaostření či hodnotu použité pracovní clony, díky tomu je možné využívat i pokročilé funkce systémových blesků. Optická... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte ZEISS Classic 85 mm f/1,4 Planar T* ZF.2 pro Nikon z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 31 490 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit ZEISS Classic 85 mm f/1,4 Planar T* ZF.2 pro Nikon s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4047865400299.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze ZEISS Classic 85 mm f/1,4 Planar T* ZF.2 pro Nikon

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí ZEISS Classic 85 mm f/1,4 Planar T* ZF.2 pro Nikon na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Objektivy Zeiss
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Objektivy.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Objektivy Zeiss, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy ZEISS Classic 85 mm f/1,4 Planar T* ZF.2 pro Nikon

Bazarové produkty Zeiss většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží ZEISS Classic 85 mm f/1,4 Planar T* ZF.2 pro Nikon je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: